Domov » Aktuality » Zbierka v mene Charity v Brezne

Zbierka v mene Charity v Brezne

Dobrý deň,

dovoľujem si Vás osloviť v mene Charity v Brezne s prosbou o pomoc pri organizovaní a propagácii Zbierky potravinovej pomoci.
Aj tento rok, v  dňoch 16. – 21. 11. 2015 organizuje Slovenská katolícka charita potravinovú zbierku, do ktorej sa už po tretí krát zapojí aj naša charita v Brezne. Jedná sa o zbierku trvanlivých potravín (ale aj drogérie) v obchodnom reťazci Tesco, kde môžu ľudia zakúpením trvanlivých potravín prispieť a podporiť tak sociálne slabé rodiny.
Počas uplynulého roku sme s vyzbieranej pomoci z minulého roka  pomáhali rodinám  v núdzi v rámci celého breznianskeho okresu, nakoľko naše centrum navštevujú ľudia z celého okresu. Túto pomoc poskytujeme rodinám, ktoré sa obrátia o pomoc priamo na naše centrum, ale taktiež nás oslovili s pomocou školy, útulky a sociálne zariadenia v okolí, ďalej spolupracujeme aj s ÚPSVAR Brezno, odborom sociálnym a takto pomáhame sociálne slabým rodinám a ľuďom v núdzi, ktorí túto pomoc potrebujú.
Ako aj minulý rok, aj teraz si Vás dovoľujeme osloviť s prosbou o pomoc pri propagácii. Ak je to možné, prosím Vás o zverejnenie priložených súborov vo Vašej obci.
Ďakujem Vám veľmi pekne za Vašu pomoc a za Váš čas.
Želám príjemný zvyšok dňa!
Viac info:
charita brezno plagát 0001 tesco zbierka
Scroll Up